top of page

GİZLİLİK POLİTİKASI

YASAL UYARI VE GİZLİLİK POLİTİKASI

Web sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerimizin aşağıdaki hususlarda bilgi sahibi olduğu kabul edilir ve aşağıda yer alan şartlara riayet etmesi gerekmektedir:

1-Web sitemizde yer alan bütün içerikler ziyaretçilerimize bilgi verme amaçlı olup tavsiye niteliğindedir. 

2-Web sitemiz “blog” niteliğinde olup, başka bir amaç gütmemektedir.

3-Web sitemizde yer alan içerikler yeni yasal düzenlemeler ve içtihatlar neticesinde, değişiklik gösterebilir ve güncelliğini yitirebilir. İş bu sebeple olası bir hak kaybına sebebiyet verilmemesi adına bilgilerin güncelliğinin kontrolü ziyaretçilerimize ait olup, gerekli olması halinde konuyla alakalı olarak avukat meslektaşlarımız ile görüşülmelidir.

4-Sitede yer alan içeriklerin kullanılması sonucunda meydana gelebilecek her türlü zarardan dolayı site kullanıcısı sorumlu olacaktır.

5-Site aracılığı ile veyahut sitede yer alan iletişim kanalları aracılığı ile ( vekaletname ve avukatlık sözleşme olmaksızın)  tarafımıza gönderilen bilgi, belge ve talepler müvekkil -avukat ilişkisi oluşturmaz.

6-Web sitemizde yer alan içeriklerin tamamı kopyalama işlemine karşı korumalı olup yazılı izin olmaksızın içeriklerin kopyalanması, çoğaltılması ve yayınlanması halinde ilgili kimseler hakkında yasal işlem başlatma hakkımız saklıdır.
 

Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz.

Size yardım etmek için buradayız! Bize Telefon, Mail ve Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

bottom of page